Οnce PAOK, always PAOK
Εδω και τοσες χιλιαδες χρονια Μες την Αθηνα στελναμε βαγονια Με ΠΑΟΚτσηδες, τρελοκομεια Και Αθηναιους στα νοσοκομεια Μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε 'μεις οι χιλιαδες οπαδοι σου Κι η Τουμπα παλι θα 'ναι καζανι Γαμω το συνταγμα και το πασαλιμανι...

Τετάρτη, 15 Ιουλίου 2015

Πρόγραμμα της Superleague 2015-2016



1η Αγωνιστική 22-23-24/8/15
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-SKODA Ξάνθη
Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης
Καλλονή-Ηρακλής
Ομάδα Β (Βέροια)-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Πλατανιάς
Ατρόμητος-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

2η Αγωνιστική 29-30-31/8/15

Πανθρακικός-Ομάδα Β (Βέροια)
ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
SKODA Ξάνθη-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Καλλονή
Πλατανιάς-Ατρόμητος
Ηρακλής-Πανιώνιος
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ολυμπιακός

3η Αγωνιστική 12-13-14/9/15
Ομάδα Β (Βέροια)-ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός-Πανθρακικός
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Καλλονή-Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος-SKODA Ξάνθη
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Πλατανιάς
Ηρακλής-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

4η Αγωνιστική 19-20-21/9/15
Παναιτωλικός-Ομάδα Β (Βέροια)
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Πανθρακικός-Καλλονή
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος
Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος
SKODA Ξάνθη-Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Πλατανιάς-Ηρακλής

5η Αγωνιστική 26-27-28/9/15
Ομάδα Β (Βέροια)-ΑΕΚ
Καλλονή-Παναιτωλικός
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Πανθρακικός
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής-SKODA Ξάνθη
Παναθηναϊκός-Πλατανιάς

6η Αγωνιστική 3-4-5/10/15
Καλλονή-Ομάδα Β (Βέροια)
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Πανθρακικός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής
Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς
SKODA Ξάνθη-Παναθηναϊκός

7η Αγωνιστική 17-18-19/10/15
Ομάδα Β (Βέροια)-Ατρόμητος Αθ.
Πανιώνιος-Καλλονή
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Παναιτωλικός
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πλατανιάς-Πανθρακικός
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης-SKODA Ξάνθη

8η Αγωνιστική 24-25-26/10/15
Πανιώνιος-Ομάδα Β (Βέροια)
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Καλλονή-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
ΑΕΚ-Ηρακλής
Παναιτωλικός-Πλατανιάς
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Πανθρακικός-SKODA Ξάνθη
ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης

9η Αγωνιστική 31/10 & 1-2/11/15
Ομάδα Β (Βέροια)-Ολυμπιακός
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πανιώνιος
Ηρακλής-Ατρόμητος
Πλατανιάς-Καλλονή
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
SKODA Ξάνθη-Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός

10η Αγωνιστική 7-8-9/11/2015
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ομάδα Β (Βέροια)
Ολυμπιακός-Ηρακλής
Πανιώνιος-Πλατανιάς
Ατρόμητος Αθ.-Παναθηναϊκός
Καλλονή-SKODA Ξάνθη
ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Πανθρακικός

11η Αγωνιστική 21-22-23/11/2015
Ομάδα Β (Βέροια)-Ηρακλής
Πλατανιάς-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
SKODA Ξάνθη-Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος Αθ.
ΠΑΣ Γιάννινα-Καλλονή
Πανθρακικός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

12η Αγωνιστική 28-29-30/11/15
Πλατανιάς-Ομάδα Β (Βέροια)
Ηρακλής-Παναθηναϊκός
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-SKODA Ξάνθη
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος-Πανθρακικός
Καλλονή-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Παναιτωλικός

13η Αγωνιστική 5-6-7/12/15
Ομάδα Β (Βέροια)-Παναθηναϊκός
SKODA Ξάνθη-Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Πανθρακικός-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
ΑΕΚ-Καλλονή

14η Αγωνιστική 12-13-14/12/2015
SKODA Ξάνθη-Ομάδα Β (Βέροια)
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής-Πανθρακικός
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Ατρόμητος Αθ.-Καλλονή

15η Αγωνιστική 19-20-21/12/2015
Ομάδα Β (Βέροια)-Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα-SKODA Ξάνθη
Πανθρακικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Ηρακλής
ΑΕΚ-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Καλλονή-Ολυμπιακός
Ατρόμητος Αθ.-Πανιώνιος

16η Αγωνιστική 2-3-4/1/16
ΠΑΣ Γιάννινα-Ομάδα Β (Βέροια)
Αστέρας Τρίπολης-Πανθρακικός
SKODA Ξάνθη-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-ΑΕΚ
Ηρακλής-Καλλονή
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Ολυμπιακός

17η Αγωνιστική 9-10-11/1/16
Ομάδα Β (Βέροια)-Πανθρακικός
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-SKODA Ξάνθη
Καλλονή-Παναθηναϊκός
Ατρόμητος-Πλατανιάς
Πανιώνιος-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

18η Αγωνιστική 16-17-18/1/16
ΠΑΟΚ-Ομάδα Β (Βέροια)
Πανθρακικός-Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή
SKODA Ξάνθη-Ατρόμητος
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ηρακλής

19η Αγωνιστική 23-24-25/1/16
Ομάδα Β (Βέροια)-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Καλλονή-Πανθρακικός
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-SKODA Ξάνθη
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Παναθηναϊκός
Ηρακλής-Πλατανιάς

20ή Αγωνιστική 30-31/1 & 1/2/2016
ΑΕΚ-Ομάδα Β (Βέροια)
Παναιτωλικός-Καλλονή
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Πανθρακικός-Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
SKODA Ξάνθη-Ηρακλής
Πλατανιάς-Παναθηναϊκός

21η Αγωνιστική 6-7-8/2/16
Ομάδα Β (Βέροια)-Καλλονή
Ατρόμητος-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πανθρακικός
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-SKODA Ξάνθης

22η Αγωνιστική 13-14-15/2/16
Ατρόμητος - Ομάδα Β (Βέροια)
ΑΕ Καλλονής - Πανιώνιος
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Παναιτωλικός - Ομάδα Α (Κέρκυρα)
ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Πανθρακικός - Πλατανιάς
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός
Skoda Ξάνθη - Αστέρας Τρ.

23η Αγωνιστική 20-21-22/2/16
Ομάδα Β (Βέροια)-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Καλλονή
Ηρακλής-ΑΕΚ
Πλατανιάς-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
SKODA Ξάνθη-Πανθρακικός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

24η Αγωνιστική 27-28-29/2/16
Ολυμπιακός-Ομάδα Β (Βέροια)
Πανιώνιος-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Ατρόμητος-Ηρακλής
Καλλονή-Πλατανιάς
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-SKODA Ξάνθη
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα

25η Αγωνιστική 5-6-7/3/2016
Ομάδα Β (Βέροια)-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Ηρακλής-Ολυμπιακός
Πλατανιάς-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος Αθ.
SKODA Ξάνθη-Καλλονή
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Πανθρακικός-ΠΑΟΚ

26η Αγωνιστική 12-13-14/3/2016
Ηρακλής-Ομάδα Β (Βέροια)
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πλατανιάς
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Πανιώνιος-SKODA Ξάνθη
Ατρόμητος Αθ.-Αστέρας Τρίπολης
Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ-Πανθρακικό
Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

27η Αγωνιστική 19-20-21/3/2016
Ομάδα Β (Βέροια)-Πλατανιάς
Παναθηναϊκός-Ηρακλής
SKODA Ξάνθη-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
Πανθρακικός-Ατρόμητος Αθ.
ΠΑΟΚ-Καλλονή
Παναιτωλικός-ΑΕΚ

28η Αγωνιστική 2-3-4/4/2016
Παναθηναϊκός-Ομάδα Β (Βέροια)
Πλατανιάς-SKODA Ξάνθη
Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Πανθρακικός
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ατρόμητος Αθ.-Παναιτωλικός
Καλλονή-ΑΕΚ

29η Αγωνιστική 10/4/2016
Ομάδα Β (Βέροια)-SKODA Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Πανθρακικός-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Ομάδα Α (Κέρκυρα)
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Καλλονή-Ατρόμητος Αθ.

30ή Αγωνιστική 17/4/2016
Αστέρας Τρίπολης-Ομάδα Β (Βέροια)
SKODA Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-Πανθρακικός
Πλατανιάς-ΠΑΟΚ
Ηρακλής-Παναιτωλικός
Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Καλλονή
Πανιώνιος-Ατρόμητος Αθ.

Δεν υπάρχουν σχόλια :

Επιτρέπεται να πέσεις επιβάλλεται να σηκωθείς.. μην πέφτετε.. και αν πέσετε να σηκωθείτε..σίγουρα έχετε την δύναμη.. μην αφήσετε κανέναν να πιστεύει πως σας νίκησε...